Results

2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

2021

OPEN   U2300   U2100   U1900   U1700   U1500   U1300   Mixed-Doubles  
Beginners-Fri   Beginners-Sat   Beginners-Sun   Beginners-Overall  
Womens   Simuls   Trophy-Premier   Trophy-Reserve   Trophy-Booster   Trophy-Novice  
Action-Quads   Fri-Blitz-Sect   Sat-Blitz-Sect   WB-Blitz-Open   WB-Blitz-U1900  
14-Under   14-Under-Reserve   9-Under   9-Under-Reserve   14-Under-Blitz   9-Under-Blitz  
14-Under-Team   14-Under-Reserve-Team   9-Under-Team   9-Under-Reserve-Team   Puzzle    
   Name              Correct Rating Grade Time  Prizes    
 1 Jack Fang              20   1441     7 22:25 1st       
 2 Yanfeng Guo            19   1594     6 30:00 2nd       
 3 Felix Guo            18.5 Unr        5 15:40 3rd       
 4 Katherine Zhuge        18   1315     2 19:50 1st U1400 
 5 Calvin Zheng           18    823    10 23:15 2nd U1400 
 6 Jind Kaur              18   1366     5 24:58 
 7 Kiym Anderson          18   1656     5 29:37 
 8 Sharon Cheung          17    626     7 30:00 1st U1000 
 9 Alex Zuo               16    606     4 27:52 2nd U1000 
10 Kanishk Mahesh         16    636     3 30:00 
11 Nugen Tran             16   1047     6 30:00 
12 Taia Delijani          16   1450     9 30:00 
13 Oliver Hsiao           16   1500     4 30:00 
14 Kalani                 15 Unr        5 28:26 1st U600  
15 Noah Ward              15 Unr        7 30:00 2nd U600  
16 Stanislav Guliaev      15 Unr          30:00 2nd U600  
17 Calvin Munsayac        15   1351     4 30:00 
18 Ethan Dygert           14   1116     6 22:49 
19 Pranav Mahendran       14 Unr        7 30:00 
20 Kelsey Routman         14   1368     5 30:00 
21 Jieying Cheung       13.5    982     8 30:00 
22 Nathan Lee             13 Unr        9 30:00 
23 Brandon Liu            13    683     5 30:00 
24 Jimmy Fan              13    716     3 30:00 
25 Jiyan Singh            13    776     3 30:00 
26 Sanas Indukuvi         13    836     2 30:00 
27 Guanting Wu            12 Unr        7 30:00 
28 Zlata Butenko          12 Unr        4 30:00 
29 Kyle Kartih            11 Unr        3 30:00 
30 Alex Tang              11    565     6 30:00 
31 Pranav Prasanna        11    592     3 30:00 
32 Nathan Hall            11    942     3 30:00 
33 Rishin Jenin           10 Unr        2 30:00 
34 Maximar Castro         10   1027     5 30:00 
35 Gnana Gudla            10   1087     6 30:00 
36 Nikhil Ramkumar         8 Unr        3 30:00 
37 Mustafa S               7 Unr        5 30:00 
38 Tyler Marshall          7 Unr        3 30:00 
39 Stella Munsayac         7 Unr        3 30:00 
40 Lina Saruhan            5 Unr        6 30:00 
41 Claire Sun              5    319     2 30:00